19.11.2014r. WIZYTA HARCERZY Z HUFCA LELÓW PDF Drukuj Email
 
Wesołych Świąt PDF Drukuj Email

„Niech te święta Bożego Narodzenia przyniosą nam wiele radości,

Niech uśmiech zagości w domach,

Niech ogarnie nas ciepło wigilijnej świecy,

Niech samotność odejdzie w niepamięć,

Niech zima otula nas białym puchem,

Niech bieluteńkie gwiazdeczki skrzypią pod naszymi butami

Niech miłość dotyka nas delikatnie,

Niech marzenia płyną wysoko w górę i spełniają się ...”

 

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku        

życzą

wychowankowie i pracownicy

Specjalnego Ośrodka Szkolno –

Wychowawczego im. Jana Brzechwy w Bogumiłku

dzieci

 
Konkurs wiedzy o Polsce pt.: "Czy znasz swój kraj?" PDF Drukuj Email

18 listopada w naszym Ośrodku odbył się konkurs wiedzy o Polsce pt.: "Czy znasz swój kraj?" zorganizowany przez nauczycieli wychowawców internatu.
Główny cel tego konkursu  to zdobywanie i pogłębianie wiedzy o Polsce. Wychowankowie musieli wykazać się wiedzą z zakresu symboli narodowych, polskich miast
i rzek oraz Polski na mapie Europy.

Wychowankowie zaprezentowali bardzo wysoki poziom wiedzy o swojej ojczyźnie.
Serdecznie gratulujemy wychowankom oraz wychowawcom za tak dobre przygotowanie uczniów.

Organizatorzy konkursu:

K. Dziura, D. Kot, A. Nowak, G. Urbańczyk

 
XVI Regionalny Turniej Tenisa Sto?owego Olimpiad Specjalnych PDF Drukuj Email

       XVI Regionalny Turniej Tenisa Sto?owego Olimpiad Specjalnych odby? si? 06.11.2014 w MOSiR w Rudzie ?l?skiej Halembie.
Organizatorem zawodów by?a Sekcja Terenowa Olimpiad Specjalnych ,,?ukaszki" Ruda ?l?ska
Oddzia? Regionalny Olimpiad Specjalnych -?l?skie. Impreza mia?a na celu popularyzacj? tenisa sto?owego, jako dyscypliny dla osób z niepe?nosprawno?ci? intelektualn?, podsumowanie efektów szkoleniowych, oraz propagowanie Olimpiad Specjalnych na terenie województwa ?l?skiego.
       W zawodach udzia? wzi??o 19 Klubów Olimpiad Specjalnych Oddzia?u ?l?skiego. Zawodnicy, pod opiek? mgr Agnieszki Korczak i mgr Roberta Tyjasa, reprezentuj?cy Klub "Je?yki " Bogumi?ek zakwalifikowani  w grach obserwowanych do trzech  grup sprawno?ciowych zaj?li miejsca: 
 w III grupie sprawno?ciowej 
JAN  FRAJER miejsce I 

W II grupie sprawno?ciowej 
HUBERT BRYCH miejsce II 

DAMIAN LESIAK miejsce I 

W I grupie sprawno?ciowej

RADOS?AW MARGAS  miejsce V 
         Wszyscy zawodnicy, jak zawsze podczas zawodów  Olimpiad Specjalnych  wykazali si? niezwyk?? determinacj? i wol? walki. 
   Uczestnikom Turnieju towarzyszy?a wspania?a atmosfera, wzajemna ?yczliwo?? i rado?? ze sportowych sukcesów.   


                                                                                Zobacz wi?cej...                                                            

 


free pokerfree poker

Logowanie



Kto jest online

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 

Przyjaciele Ośrodka

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama